سامانه مدیریت یادگیری

مسیر علم

گروه  آرین ایده  از سال 1394 با هدف تولید و توزیع انواع نرم‌افزارها و پرتال های کاربردی متعدد در حوزه‌های مهندسی،  بانکداری،  انبارداری، آموزشی پزشکی فعالیت خود را آغاز نموده است، با اینکه شرکت تازه تاسیس و نوپا بود  ابتدا فعالیت خود را در حوزه تجارت الکترونیک و تبلیغات آغاز نمود و فعالیتهای چشمگیری در این زمینه انجام داده است. با گذشت زمان گروه آرین ایده با رویکردی نوین پا به عرصه  رقابت نهاد. و با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب، متعهد و کارآزموده خود توانسته تحولی عظیم و رو به گسترشی را در حوزه های  تحلیل ، تدوین ، باز مهندسی و پیاده سازی انواع فرآیندها و زیرساخت های سازمانی بوجود آورد  و در بسترهای مختلف  مطابق با آخرین روش ها و متدها و استاندارد های جهانی در حوزه IT گام بردارد.


یکی از اهداف بلند مدت و جامع این شرکت راه اندازی آموزش های الکترونیکی و از راه دور  می‌باشد ، گروه آرین ایده با مطالعه دقیق و موشکافانه و استفاده از کارشناسان زبده و کاربلد در این حوزه توانسته است سامانه آموزش الکترونیکی masireelm را راه اندازی نماید . دوره های کاربردی در زمینه های مختلف برای کاربرانی که نیاز به آموزش های کوتاه مدت برای مشاغل زودبازده دارند از اهداف masireelm به شمار می‌رود.
هم اکنون گروه آرین ایده با اتکا به شعار همیشگی خود «توکل ، تفکر و تلاش»   با عزمی‌راسخ و استوار و اهدافی بلند  و تکیه بر بازوان همکاران و نیروهای جوان و  مجرب  پیش به سوی فردایی روشن تر و آینده ای درخشان تر دارد .


با آرین ایده  آینده را  هم اکنون تجربه کنید.

 

 

چرا آموزش الکترونیکی

آموزش یا یادگیری الکترونیکی یکی دیگر از پدیده های جهان مدرن است که در دوره ای که از آن با عنوان عصر اطلاعات یاد می شود به جامعه ما که در میان سنت و مدرنیسم مردد و معلق مانده، سرازیر شده است. آموزش الکترونیکی می تواند نتایج خارق العاده ای نظیر افزایش درآمد و بهبود عملکرد داشته باشد. همچنین برخلاف کلاس های حضوری که زمان ثابتی دارند، دروس آموزش الکترونیکی در هر زمانی قابل استفاده هستند از آنجا که آموزش الکترونیکی محدود به مناطق جغرافیایی و زمان نیست، شما می توانید محتوای آموزشی را با قشر زیادی از مردم در نقاط مختلف جغرافیایی با دوره های آموزشی کوتاه مدت به اشتراک بگذارید. همچنین با توجه به اقتصاد فعلی، شما یادگیری بیشتری را با پرداخت هزینه کمتر به فراگیران داده‌اید. آموزش آنلاین، آموزش مجازی و در بعضی مواقع آموزش از راه دور نیز از دیگر واژگانی هستند که در کنار آموزش الکترونیکی دیده می‌شوند. بنابراین آموزش الکترونیکی یک راه عالی برای دادن ابزار و مهارت مورد نیاز مردم برای بالا بردن کاراییشان است.

مدرسین

اسامی برخی از مدرسینی که در مسیر علم همکاری مسمتر دارند

مریم تجری

فوق لیسانس علوم کامپیوتر
دانشگاه شهید بهشتی تهران
تحلیلگر پایگاه داده ، برنامه نویس

علی مشهدی خلردی

فوق لیسانس مهندسی IT
دانشگاه صنعتی امیرکبیر گرایش تجارت الکترونیکی
برنامه نویس، تحلیلگر و توسعه دهنده وب

مهدی رودباری

فوق لیسانس مهندسی IT
دانشگاه صنعتی امیرکبیر گرایش تجارت الکترونیکی
برنامه نویس، تحلیلگر و توسعه دهنده وب
7

افراد آنلاین

32

بازدید امروز

417

بازدید دیروز

139470

کل بازدید

ارتباط با ما
1 + 2 =  
تماس با ما
  استان گلستان، گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 9، مجتمع قاسمی، طبقه 3
  contactus@masireelm.ir
  09117006344 - 09112714068
 
Copyright © 2017 By aidpc.ir All Rights Reserved